فروشگاه اینترنتی چیکالا | خرید آنلاین در چی کالا
فروشگاه اینترنتی چیکالا | خرید آنلاین در چی کالا

سفارش ها در مجموعه چیکالا به روند زیر گرفته و پردازش خواهند شد:


مشتری از طریق وبسایت ما سفارش خود را ثبت خواهد نمود. پس از بررسی سفارش توسط کارشناسان ما، تغییرات وضعیت سفارش در هر تغییر وضعیت سفارش به اطلاع مشتری خواهد رسید. و پس از ارسال سفارش کد رهگیری مرسوله در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت، و کاربر می تواند در جریان ارسال مرسوله ی خود قرار گیرد.
روش های پرداخت ما فعلا به صورت پرداخت آنلاین می باشد. در آینده نزدیک پرداخت در محل هم به خدمات ما اضافه خواهد گشت.

درخواست تغییرات در سفارش ثبت شده :

در صورتی که مشتری عزیز سفارشی ثبت نموده باشد، و وضعیت سفارش قبل از مرحله ی آماده سازی باشد ( هنوز به مرحله ی آماده سازی نرسیده باشد ) امکان تغییر اقلام سفارش به تعداد حداکثر ۳ بار وجود خواهد داشت. و در صورتی که وضعیت سفارش، مرحله ی آماده سازی باشد ، امکان دارد تغییر سفارش ( به دلیل امکان انتقال کالا به انبار چیکالا و شروع مرحله ی جمع آوری و بسته بندی )‌ هزینه های اجتناب ناپذیری در برداشته باشد که در این مورد در صورت تغییر اقلام سفارش ، این هزینه ها بر روی سفارش مشتری اعمال خواهد شد و این هزینه متحمل مشتری خواهد گشت. و در صورتی که سفارش در مراحل بعد از مرحله ی آماده سازی باشند ، یعنی در مرحله تحویل به عامل انتقال ، در این مرحله امکان تغییر در اقلام سفارش وجود ندارد و تغییر در سفارش به مثابه اقدام به مرجوع نمودن کالا می باشد و کاربر در صورتی که علاقه مند باشد می تواند به کمک قوانین ارائه شده در بخش مرجوع نمودن کالاها اقدام نماید.

خرید محصولات و ضوابط بازگشت
برای استفاده از خدمات و یا کالاهای وب سایت باید هزینه خرید تعیین شده در وبسایت برای محصول مورد نظر را بپردازید.
پرداخت هزینه خرید ممکن است از طریق یکی از ارائه دهندگان درگاه‌های پرداخت تایید شده در وبسایت صورت بگیرد.
شما تضمین می کنید که برای استفاده از خدمات وبسایت با این خدمات به طور کامل آشنایی دارید و محدودیت‌های ناشی از شرایط و ضوابط مورد استفاده، سیاست حریم خصوصی و سایر مستندات قانونی دیگر را که به وسیله درگاه‌های پرداخت ایجاد می‌شوند، می‌پذیرید.
بعد از پرداخت، قیمت خرید به وسیله این شرکت تایید می شود. شما تاییدیه‌ای دریافت خواهید کرد که نشان دهنده این است که پرداخت شما توسط شرکت دریافت شده است و ممکن است این شرکت جزئیات خرید را برای استفاده در آینده ضبط کند.

ضمانتنامه

کالاهای وبسایت چیکالا طبق ضمانت نامه های موجود در در صفحه ی کالا و در بخش افزودن به سبد خرید ارائه می گردد و این فروشگاه در قبال ضمانت نامه های ارائه شده در هنگام خرید هر محصول جوابگو است و شما حق دارید در هنگام وجود هرگونه مغایرت و یا مشکل در محصول خود طبق ضمانت معرفی شده هنگام خرید ادعای خسارت نمایید.


نحوه آدرس دهی

مشتری در قبال آدرس دهی دقیق برای آدرسی که کالا به آن ارسال می شود موظف خواهد بود، و در صورتی که کالا به دلیل آدرس دهی غیر دقیق در اداره پست مرجوع گردد ، هزینه های ارسال دوباره و بازگرداندن کالا به عهده ی خود مشتری می باشد.

همچنین قوانین مرجوع نمودن کالا را از لینک زیر مطالعه بفرمایید :
قوانین بازگشت کالا در چیکالا