فروشگاه اینترنتی چیکالا | خرید آنلاین در چی کالا
فروشگاه اینترنتی چیکالا | خرید آنلاین در چی کالا

معرفی چیکالا

فروشگاه آنلاین چیکالا فعالیت خود را از اواخر سال 1398 شروع نموده و در نظر دارد کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب را در جای جای ایران به دست مشتریان عزیز برساند. ما در نظر داریم به وسیله ی حذف واسطه ها و خرید با قیمت واقعی کالاهای اصلی و با کیفیت را برای مشتریان عزیز فراهم آوریم.

مجموعه چیکالا تمام مجوز های لازم برای یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد را دارا است و خود را در برابر تمام تعهدات داده شده به مشتری مانند اصالت کالا، انواع گارانتی و.. موظف دانسته و تامین خواهد نمود و در تلاش است که همواره با جامعه ی فروش اینترنتی همراه بوده و در اسرع وقت از مطالب مهمی که در این حوزه مطرح می گردد اطلاعات و آموزش های لازم را کسب نماید و به روز بماند.

چیکالا برای کاربران خود محیطی امن برا خرید و پرداخت اینترنتی را فراهم آورده و از هیچ تلاشی برای ارتقای سطح کیفی و امنیتی محیط وبسایت خود ، کوتاهی نمی کند.

مجموعه چیکالا در ارائه خدمت و ارتباط با مشتریان عزیز خود تمام تلاش خود برای تحقق اهداف مشتری از یک خرید کامل و رضایت بخش را دارد و سعی دارد مشتریان عزیز خود، که صاحبان خیر و روزی این مجموعه به حساب می آیند را ارج نهاده و پاسخگوی خواسته های آنان باشد.
آدرس ما ، استان کردستان، شهرستان سقز ، بلوار جمهوری ، ساختمان پاساژ تقی زاده ، روبروی پاساژ الماس ، پلاک 159 ، دفتر فروشگاه اینترنتی چیکالا
دفتر مرکزی فروشگاه اینترنتی چیکالا
087-36224971
گزارش اشکال و بیان نظرات
مجموعه چیکالا جهت ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مشتریان عزیز از تمام نظرات شما دوستان و همراهان این مجموعه استقبال خواهد نمود.این مجموعه پیشاپیش از شما کمال تشکر را برای بیان نظرات خوبتان دارد.فرم آماده شده ی زیر جهت بیان نظرات شما عزیزان می باشد.
جهت دیدن فرم بیان اشکال و نظر اینجا را کلیک نمایید