فروشگاه اینترنتی چیکالا | خرید آنلاین در چی کالا
فروشگاه اینترنتی چیکالا | خرید آنلاین در چی کالا

معرفی چیکالا


فروشگاه آنلاین چیکالا فعالیت خود را از سال 1398 آغاز نموده و همواره تلاش نموده کالاهای با کیفیت و با قیمت مناسب را در جای جای ایران به دست مشتریان عزیز برساند. ما در تلاشیم به وسیله ی حذف واسطه ها و خرید با قیمت واقعی کالاهای اصلی و با کیفیت را برای مشتریان عزیز فراهم آوریم.
ساماندهی کسب و کارهای مجازی
پرداخت با به پرداخت ملت

مجموعه چیکالا تمام مجوز های لازم برای یک فروشگاه اینترنتی قابل اعتماد را دارا است و خود را در برابر تمام تعهدات داده شده به مشتری مانند اصالت کالا، انواع گارانتی و.. ، موظف دانسته و تامین خواهد نمود و در تلاش است که همواره با جامعه ی فروش اینترنتی همراه بوده و در اسرع وقت از مطالب مهمی که در این حوزه مطرح می گردد اطلاعات و آموزش های لازم را کسب نماید و به روز بماند.

چیکالا برای کاربران خود محیطی امن برا خرید و پرداخت اینترنتی را فراهم آورده و از هیچ تلاشی برای ارتقای سطح کیفی و امنیتی محیط وبسایت خود ، کوتاهی نمی کند.

چیکالا در ارائه خدمت و ارتباط با مشتریان عزیز خود تمام تلاش خود برای تحقق اهداف مشتری از یک خرید کامل و رضایت بخش را دارد و سعی دارد مشتریان عزیز خود، که صاحبان خیر و روزی این مجموعه به حساب می آیند را ارج نهاده و پاسخگوی خواسته های آنان باشد.
دفتر چیکالا ، استان کردستان، شهرستان سقز ، خیابان فخر رازی، مجتمع تجاری رفیق دوست، طبقه اول
دفتر فروشگاه اینترنتی چیکالا
087-36224971 ( 9 صبح الی 8 شب )
مرکز تماس مشتریان ( تلفن گویا ) : 02191300518 (9 صبح الی 12 شب)
مشتریان عزیز لطفا جهت انجام امور مربوط به مشاوره خرید، پیگیری و ثبت سفارش و .. فقط با شماره مرکز مشتریان تماس حاصل نمایید.
گزارش اشکال و بیان نظرات
مجموعه چیکالا جهت ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مشتریان عزیز از تمام نظرات شما دوستان و همراهان این مجموعه استقبال خواهد نمود.این مجموعه پیشاپیش از شما کمال تشکر را برای بیان نظرات خوبتان دارد.فرم آماده شده ی زیر جهت بیان نظرات شما عزیزان می باشد.
جهت مشاهده فرم بیان اشکال و نظر اینجا را کلیک نمایید